Iznenađenje u Gorici: Istra uzela puni plijen

Gorica je peta s 26 bodova, a Istra je ostala pretposljednja s 12 bodova, ali sada samo s bodom manje od Slavena i dva od Intera.
24. studenoga 2018. u 19:37 1 komentara 985 prikaza
Gorica Istra
Pogledajte galeriju 1/6

U susretu 15. kola Prve HNL u Velikoj Gorici su nogometaši pulske Istre 1961 iznenadili Goricu s 2:0 (0:0).

Rijeka - Dinamo Derbi na Rujevici Bišćan: Mnogo znači imati igrača koji rješava utakmicu poput ove

Puljani su poveli u 48. minuti kada je nakon kornera Španjolac Julio Cesar Rodriguez skočio najviše i udarcem glavom pogodio mrežu domaćina. U trećoj minuti sudačke nadoknade Mierez i Obeng su odigrali dupli pas, a Nigerijac je golom potvrdio pobjedu.  Puljanima je to tek treća pobjeda u sezoni.