Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 225
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Počinje Premijer liga
Povratak na članak

Ivo Karlović se vraća, s 46 godina opet će igrati tenis

Ovog vikenda počinje Premijer liga, a zanimljivo je da je Top Spin prijavio Ivu Karlovića, koji ima 46 godina i četiri godine nije igrao. Po imenima najjači sastav imaju Split (Ajduković, Mikrut, Šimundža) i Zagreb (Poljičak, Prižmić, Serdarušić).

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.