Objavljeno vijesti danas: 12
NBA liga

Ivica Zubac odigrao još jednu sjajnu utakmicu, pogledajte njegove najbolje poteze

Ivica Zubac
1/2
27.01.2017.
u 10:59

Oklahoma City Thunder je sa 109-98 pobijedio Dallas Maverickse, a Russell Westbrook iako nije upisao još jedan triple double obilježio je večer kao najučinkovitiji igrač utakmice s 45 pogodaka

Ivica Zubac je odigrao još jednu sjajnu utakmicu sinoć, u 26 minuta upisao je svoj treći double double u NBA i drugi drugu večer zaredom zabivši 16 koševa uz deset skokova i jednu asistenciju u porazu Los Angeles Lakersa od Utah Jazza od 88-96.

Los Angeles  (16-34) se "zablokirao" u trećoj četvrtini i šest minuta nije postigao pogotka i na početku je zaostajao 14 koševa, ali je onda zabio osam koševa na koje Utah nije imao odgovora i smanjio razliku na 80-76 pet minuta prije kraja.

Iako je Jordan Clarkson zabio deset od svojih 16 koševa u zadnjoj četvrtini, Jazz (30-18) je odgovorio za pobjedu na kraju.

Lou Williams je predvodio Lakerse s 20 pogodaka, a kod Utaha najbolji je bio Gordon Hayward koji je utakmicu završio s 24 koša.

Oklahoma City Thunder je sa 109-98 pobijedio Dallas Maverickse, a Russell Westbrook iako nije upisao još jedan triple double obilježio je večer kao najučinkovitiji igrač utakmice s 45 pogodaka kojima je dodao i osam skokova te tri asistencije i dvije ukradene lopte.  Steven Adamas je dodao 15 koševa, a Victor Oladipo 17.

Dallas je predvodio Harrison Barnes s 31 pogotkom.

Iako su čak tri igrača Phoenixa imali učinak od najmanje 20 koševa, Sunsi su sinoć doživjeli poraz, bolji od njih su sa 127-120 bili Denver Nuggets.

Eric Bledsoe je zabio 28 koševa uz pet asistencija i četiri skoka, TJ Warren je ubacio 21, a Devin Booker 24. Dragan Bender nije igrao. Kod Nuggetsa najbolji su bili  Nikola Jokić s 29 i Danilo Gallinari s 25 pogodaka.

Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks      109-98
Minnesota Timberwolves - Indiana Pacers       103-109
Denver Nuggets - Phoenix Suns                 127-120
Utah Jazz - Los Angeles Lakers                 96-88
(Ivica Zubac je igrao 26 minuta, zabio je 16 koševa i upisao deset skokova te jednu asistenciju)

4. Portland      20 27 .426 9 1/2
5. Minnesota     17 29 .370 12