Ivica Olić vodi mlade u nove kvalifikacije: Naravno da je cilj plasman na Euro
– Imamo dovoljno vremena napraviti dobru selekciju, čekaju nas prijateljske utakmice u ožujku i lipnju, vjerujem da ćemo se pripremiti najbolje što možemo za nadolazeće kvalifikacije i naravno da je naš cilj plasman na Euro – rekao je izbornik Ivica Olić
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0