Ivica Kostelić ostvario najbolji plasman sezone, Natko na 18. mjestu

Ivica Kostelić
Reuters/PIXSELL
19.02.2016.
u 16:29

Francuski skijaša Alexis Pinturault pobjednik je alpske kombinacije Svjetskoga kupa koja se danas održala u Chamonixu.

Francuski skijaša Alexis Pinturault pobjednik je alpske kombinacije Svjetskoga kupa koja se danas održala u Chamonixu. Francuz je vodio i nakon slalomske vožnje, a u spustu je potvrdio pobjedu.

Drugo mjesto osvojio je Dominik Paris koji je za pobjednikom zakasnio 27 stotinki, dok je treći Thomas Mermillod Blondin.

Hrvatski skijaši ostvarili su odličan uspjeh. Ivica Kostelić, koji je bio četvrti nakon slaloma, osvojio je deveto mjesto, a zaostao je dvije sekunde i dvije stotinke. Kostelićev dosad najbolji rezultat ove sezone u kombinaciji bio je u Wengenu gdje je zauzeo 24. mjesto.

Natko Zrnčić-Dim danas je bio 18., a samo je u Wengenu ove sezone ostvario bolji plasman, tada je bio 11.

>>Ivica Kostelić na četvrtom mjestu u kombinaciji, Zrnčić Dim 11.