Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Mandžo u repki
Povratak na članak

Ivanković: Mario mora više sam raditi u igri

- Nemojmo uspoređivati Bayern i reprezentaciju. Mandžo tamo ima Robbena, Riberyja, Müllera, a Perišić i Iličević ipak nisu Ribery i Robben

Komentari 13

Avatar white socks
white socks
12:15 17.11.2013.

P.S. Ivanković je u dinamu pokazao što zna i može. Bolje mu je da se pošuti i skloni u rupu. Mandžo se trudio više nego većina igrača ali ne može se on vratiti po loptu, prenijeti je naprijed i samom sabi odigrati zadnji pas i stvoriti šansu. To je zadaća drugih koji to nisu radili nego su igrali nešto što vjerojatno ni njima nije jasno što je to bilo.

VL
Avatar Pravedni tetrijeb
Pravedni tetrijeb
12:45 17.11.2013.

baš ste našli sugovornika... diletantna sa TRI Mamićeve noge u guzici zbog iskazanog znanja i sposobnosti.... Pametnije i svrsishodnije bi čuli da ste otišli pitat babe na placu (sa ili bez fiskalnih blagajni).... jednako su mudre i znaju barem kaoo i Ivanković glede nogometa... pa i više

VL
MI
mirko0410
13:24 17.11.2013.

kaj nema netko kompetentniji od Ivankovića

VL
Avatar white socks
white socks
12:10 17.11.2013.

E sad će Mandžu optužiti što je veza (zajedno s krilnim igračima) očajno igrala i nije donosila nikakve lopte prema njemu. Jednu jedinu poludobru loptu je on idealno spustio prema Perišiću a ovaj je to šutirao indolentno kao što jeje odigrao i cijelu utakmicu. Brine to što Kovač nije mjenjao Perišića a mijenjao je Mandžukića. Ipak vjerujem u Niku i ekipu, AJMO HRVATSKA!

VL
DU
Deleted user
12:48 17.11.2013.

'Brine to što Kovač nije mjenjao Perišića'-točno, neke igrače forsiraju, a neki ne mogu dobiti pravu priliku. Perišić je dobivao lopti i lopti koje je trebao vraćati na 16 za napadaće, ali ni jedan jedini dobar centaršut nije poslao. Jedina dva odlična centaršuta s lijeva je uputio Pranjić. Iličević isto tako nije dobivao lopti koje bi onda centrirao. Fali dobar prednji vezni koji zna i opaliti loptu, a to je Badelj. Ak novinaru ne lažu, u zadnjim kolima je vrlo dobar, za razliku od Iličevića koji ulazi naknadno u tekmu (u HSV su oba).

VL
L0
luena 01
13:58 17.11.2013.

Da mi je samo znati zasto se neki treneri javljaju da bi oni sad ista rekli nakon prve utakmice pod palicom Nike... Dok je bio stico nisu se javljali,ni Baric ni Ivankovic... ne petljajte se covjeku u posao...

VL
BL
Blekpanther
15:52 17.11.2013.

Ivankovicu mani se pametkovanja, kad ie Mandzo zabio na dodavanja Robena to nepamtim taj dodaje jedino kad nezna sta ce drugo a ni Riberi nije bas neki dodavac rade i on zabija sam, vidljivo je da si daleko od bundesligee pa su rezultati u Dinamu pokazali tvoje znanje, od svega se pamti ona da podrzavas cirilicu u Vukovaru! Fuj !!!

VL
L0
luena 01
14:02 17.11.2013.

mirko0410@ Ima sigurno ali ti se drze diskretno u pozadini ,ti ce ako uopce, reci Niki osobno gdje bi sta mogao popravit, a ne izlazit sa tim u javnost kao pojedinci koji sami nista postigli nisu...

VL
Avatar Nexus
Nexus
09:16 18.11.2013.

Sa Mandzukicem na terenu i njegovom statickom igrom imamo uvijek igraca manje na terenu. To ugrozava nasu ionako slabu i nesredjenu obranu. ja pratim bundesligu i znam da je ovo zadnja sezona madzukica u bajernu.

VL
Avatar jabarabaagodinaslaba
jabarabaagodinaslaba
14:30 17.11.2013.

Ako im ne uvale petaka, marš van iz repke i Modrić i Srna a ima ih još.

VL
CA
carpediem
12:47 17.11.2013.

Ja se pitam odkud ovom ivankovicu pade mandzo na pamet da tu jos vise igre trazi od njega koji se bori citavo vrijeme za razkiku od vecina manekena koji gledaju prvo na svoje frizure pa onda trce gospon Ivankovicu kritikujte prvo nas vezni red jer oni su katastrofa a mandzukica ostavite na miru nemojte jos kritizirat one koji ni su krivi za ovu katasrofu od igre sto sad igramo.

VL
DU
Deleted user
12:56 17.11.2013.

isto tako čitam za Niku da je odličan u Engleskoj, u repki je spašavao Bilića (Izrael), ali nikako da bude standardan. Treba Rakitića staviti naprijed lijevo, iza Pranjića, Badelja naprijed da sa Modrićem otraga gradi igru i da se Mandžo iskoristi, Srna i Vrsljako ili Olić (makar je on bolji lijevo) desno, Čorluka, Šimunić, Lovren otraga, Pletikosa je neprikosnoven otraga. Rebić, Iličević, su budućnost.

VL
VL
????
13:11 17.11.2013.

Gospon "zatvaram utakmicu u 50 minuti kod vodstva od 1:0" se javio, bolje mu je da šuti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.