Slaven Belupo
1/5
22.02.2014.
u 16:59

Koprivničani su na osmom mjestu ljestvice sa 18 bodova, dok je Istra peta sa 32 boda.

U prvoj utakmici subotnjeg programa 23. kola Prve HNL Slaven Belupo je u Koprivnici izgubio od Istre 0:2.

Za Puljane nije moglo bolje početi, poveli su već u 5. minuti. Nakon udarca Havojića glavom, Pelin je samo kratko odbio loptu, točno do Radonjića, koji opet vraća do Havojića, a on zabija za 1:0 Istre.

Drugi gol igrači Igora Pamića, kojim su riješili pitanje pobjednika, zabili u 52. minuti i to iz jedanaesterca. Gregurina je u šesnaestercu igrao rukom, a siguran realizator bio je Havojić.

Slaven Belupo do kraja utakmice imao je dominaciju, ali rezultat se više nije mijenjao.