Inter je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto
15. ožujka 2019. u 19:58 1 komentara 389 prikaza
Inter - Istra
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Intera iz Zaprešića svladali su ispred dvjestotinjak gledatelja Istru s 3:1 u prvoj utakmici 25. kola Prve HNL. Kamerunac  Daniel Arnaud N'Di  zabio je za vodstvo gostiju u 30. minuti, no domaći su preokrenuli preko Serdera Serderova (41, 90+3) i Ivana Mamuta (80).

Niko Kovač Odgovorio kritičarima Kovač svima sasuo činjenice u lice: Svoje su čuli čak i čelnici Bayerna

Inter je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto s 24 boda, sada ima dva više od osmog Slavena Belupa, odnosno sedam više od pretposljednje Istre 1961. Na vrhu je Dinamo sa 61 bodom, 17 manje ima druga Rijeka.

Renault Zoe
100% čista elektrika
Vidio sam budućnost – tiha je i prokleto zabavna

A1 izdvaja za Vas

• eugenkak:

ha ha ha Iter im utrpa 3 komada iz igre a "Bjelicin" Dinamo ih pobjedi na jedovite jade u zadnjim minutama i to sa nekim penalom ha ha ha