Inter povećao vodstvo u Seriji A: Slavili kod Parme

Ivan Perišić je igrao do 84. minute, a Marcelo Brozović cijelu utakmicu za lidera.
04. ožujka 2021. u 23:30 0 komentara 303 prikaza
Serie A - Parma v Inter Milan

Milanski Inter povećao je svoje vodstvo u Seriji A nakon što je u 25. kolu slavio u gostima kod Parme s 2:1, pa ima šest bodova više od gradskog rivala Milana

Tata i sin Kranjčar Na utakmici Hrvatske Cico i Niko su imali nesuglasice pa mu je sin rekao što misli

Inter je do 18. pobjede došao pogocima Čileanca Alexisa Sancheza (54, 62), oba na dodavanje Lukakua, dok je počasni gol za Parmu polučio Brazilac Santos Hernani  (71).

DINAMO JE SPREMAN Na Cicinu komemoraciju ne možete ići, ali ju možete pratiti uživo, evo kako

Inter vodi s 59 bodova, Milan je drugi s 53, a Atalanta i Juventus imaju po 49 bodova.