Naslovnica Sport Strani nogomet

Inter nakon produžetak izbacio Fiorentinu u osmini finala

Ivan Perišić je odigrao svih 120 minuta za Inter, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 94. minuti.
13. siječnja 2021. u 19:01 0 komentara 130 prikaza
Romelu Lukaku

U utakmici osmine finala Talijanskog kupa milanski Inter je nakon produžetka svladao u Firenci Fiorentinu s 2-1 i osigurao dvoboj s gradskim suparnikom Milanom u četvrtfinalu.

Zoran Mamić OTKUD SAD TO? VIDEO Pojavila se neugodna snimka za Zorana Mamića! Što će na ovo reći dinamovci?

Čileanac Arturo Vidal je iz penala u 40. minuti doveo Inter u vodstvo, a Fiorentina je izjednačila golom Bjelokoščanina Christiana Kouamea u 57. minuti. I kada se u produžetku očekivalo izvođenje jedanaesteraca, milanska momčad je ipak došla do gola i pobjede. Romelu Lukaku je na dodavanje Barelle uspio pogoditi glavom u 119. minuti.

La Liga Santander - Villarreal v Real Madrid NE ŽELE GA U TOM DRESU Pritisak na Real i predsjednika: 'Ne želimo više Modrića, nađite nekog drugog'