Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
CO ZAGREB

Inino da ili ne znači i da ili ne za Balićev ostanak

\'15.04.2012., Zagreb, Kutija sibica - Slavko Goluza odradio je svoj prvi trening kao novi trener RK Croatia osiguranje Zagreb. Photo: Jurica Galoic/PIXSELL\'
Jurica Galoic/PIXSELL
17.05.2012.
u 13:42

Rukometaši CO Zagreba osvojili su 21. naslov prvaka Hrvatske

Rukometaši Croatije osiguranja Zagreba su pobjedom 31:23 u Kutiji šibica nad Siscijom osvojili tri kola prije svršetka Lige za prvaka svoj 21. naslov prvaka Hrvatske. Još tamo od sezone 1991./92. zagrebaši nikome ne dopuštaju da stavi prst, a kamoli ruku na pobjednički pehar. Novi trofej stigao je u trenutku kada je klub bez glavnog sponzora, nema ga već godinu dana, što uveliko utječe i na ‘preslagivanje’ ciljeva za novu sezonu.

 - Nemamo novca za kupovanje, pokrit ćemo se s onim što imamo i složiti momčad od koje očekujemo da u Europskoj ligi bude među 16 najboljih, u SEHA ligi među četiri te da osvoji prvenstvo i kup - kaže glavni menadžer Ante Ančić.

 Glavnom igraču, Ivanu Baliću, ističe ugovor a šanse da ostane ili ode su 50:50. Sve ovisi o Ini čiji se odgovor već dugo čeka, ne bude li sponzor, neće biti ni novca da Ivano ostane. A Balić bi to do kraja mjeseca trebao saznati, za sada strpljivo čeka.

 Gojun, Vukić i Šego odlaze, za Kopljara se propitkuju Barcelona, Kiel, Flensburg, Füchse...Istina, ne u klubu. Vrataru Pešiću ponuđen je revidirani ugovor, čeka se njegov odgovor. Tu je i mladi Ivić. Štrlek ima ugovor još godinu dana, novi nije potpisao, Kielce kao potencijalni kupac se ne javlja. Na lijevom krilu je i mladi Šprem, doći će Hrvoje Batinović iz Splita. Na desnom su Horvat i Matulić, pivoti Marić i Brozović. Na vanjskim pozicijama želja je da Tonči Valčić, koji ima ugovor još godinu dana, ostane još dvije, tu su Špiler, Josip Valčić, Stepančić, Šebetić. Konture su jasne, detalji (i rezultati) ovisit će o novcu.

Ključne riječi

Komentara 2

JO
jolly
13:49 17.05.2012.

Zagreb je ove sezone najbolje partije pružio bez Balića, a i bez Goluže. Puno važnije je zadržati neke mlade igrače i igrače koji dišu za klub.

NE
neverane
18:54 17.05.2012.

Balićevo vrijeme upravo odlazi,a CO Zagreb teško da će više odriješit onoliku kesu.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata