Imamo igrače pobjednike, sada ih Čačić treba posložiti
Sada smo opet u Francuskoj, nikad s jačom momčadi
Komentari 6
U modernom nogometu nema više klasičnih centarfora a mi guramo dvojicu.Njemci su sve gazili na SP-U u Brazilu bez klasičnog centarfora ali sa brzim krilnim napadačima i potpunom kontrolom u veznom redu.Mi igrače za takvu igru imamo zato Mandžukiča i Kaliniča na klupu a Čopa ostaviti kod kuče!
Ta ce on posloziti ,on uzeo Duju Copa,pa mi se punica naljutila sto nije i nju.
Igrači jesu pobjednici ali im je trener nažalost velika nula ali trebamo zažmiriti na to i sve staviti u drugi plan za uspjeh naše voljene reprezentacije na EP
Sa ovim trenerom nevjerujem da mozemo ista ostvariti.Covjek koji nije mogao da bude trener u Hrvatskoj ligi postavljen od Sukera iMamica da bude izbornik zalosno.Sada kada nije pozvao Lovrena misli da je neka faca.Obicni bijednik.Zasto nije izostavio Rakitica kad je rekao da nema sloge i stimunga nije imao jaja da komentarise ida ista uradi.
a koji su to igraci pobjednici???
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Novinar iz naftalina izvukao Špacu, koji ne zna je li pošao ili došao, i sada on dijeli pamet Čačiću.Tipična splitska priča.