Ikona Hajduka otkrila informacije koje će zapaliti Split: Njegov dolazak na Poljud je zaista realan
- Prijatelj me doveo na probu u Zagreb, a Robert Prosinečki, tadašnji direktor kluba, mi je za tri dana dao ugovor i rekao da u meni vidi sebe - rekao nam je Senijad Ibričić.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne trebaju Gattusu penzioneri već igraĉi koji su brzi, igraju u oba smjera, znaju proći igrača jedan na jedan i daju golove. Takvih je malo, ne samo kod nas već i u Europi i ostatku svijeta.