'Igrači su me jako iznenadili večeras. PAOK bi bio u nokdaunu da smo realizirali jednu šansu'
Hrvatski prvak teško je poražen od grčkog prvoligaša u osmini finala Konferencijske lige.
Komentari 20
Najgore je sto se dinamova losa igra ponavlja iz utakmice u utakmicu.To je trenerova krivica.
...totalna neodgovornost igrača u igri, normalno uz Hoxhu koji je konstatno igrač manje, Špikić na tragu Hoxhe, Bernauer je otkrio sve svoje slabosti i zašto je završio u Dinamu, Ristovski je zaboravio doći, previše toga... u ovakvoj igri i postavi, kako je i najavljeno, Silvio Marić zaista ima zajamčeno mjesto...
Sinko primio si 5 komada od PAOK-a. Pa nije to Liverpool.
Sa Jakirovicem dinamo izgleda najlosije u zadnjih 25 godina.
Netko ovom čudaku treba reći istinu da je dobar trener za 3. HNL inače će ujutro izvaliti ala " idemo dalje, kup utakmica protiv NK Trnje pred nama je ustvari najvaznija utakmica.."
Jakirovicu los si do bola.Tvoju placu i placu igraca treba srezati na prosjecnu mirovinu u HR. Doduse i to je puno koliko uspjeha postizete
Ča je bilo, bilo je. Dinamo će pasti i biti prosječna momčad HNL. Zbogom dominacijo.
Jakirević ne zna na kojoj je planeti.
Da je Špikić zabio ... Špikić nije zabio jer jednostavno ne zna a niti ga je imao tko naučiti. U takvim situcijama se lopta potkopova I puca vrataru iznad glave, a ne ustranu , pokraj visokog I krakatog Kotarskog. Jaa ne znam nijednog našeg igrača, uključujuĉi I reprezentaciju, koji to zna I rutinski koristi. Ovo je samo detalj. Dinamovi problemi su puno dublji: uzrazito loš izbor igraĉa a ni trener nije ništa bolji.
Bez muda trener i svi igraci, igraju bez imalo zara.
Opet te nadmudrio protivnički trener, ko malu bebu. Pročitao je igru Dinama i postavio efikasnu protuigru. Nije bilo teško, budući da se sve svelo na čuvanje Petkovića i Baturine... To da Dinamo nema kvalitetan kadar je velika greška uprave, a to da protivnik bez problema postavi protuigru, e to je čista greška trenera i stručnog stožera. I ta greška se jako vidi na skoro svakoj utakmici... Jakirović je očito apsolutno bez ideje, ima taj samo jedan sustav i forsira igrače da to igraju, a dotični nisu dovoljno kvalitetni. Pa za ovu utakmicu nije uspio niti bunker složiti kako spada. Čudo... Izvlačenje na to da se iskoristila koja šansa je sramota, da je PAOK iskoristio pola mrtvaca, već bi bilo 3:0 u 15-toj minuti, a utakmica bi završila s dvoznamenkastim rezultatom... Ne znam što se može napraviti s ovim DInamom, vjerojatno ništa. U Europi je čista kanta za napucavanje, a u HNL-u nema šanse osvojiti prvenstvo. Niti kup, to je samozavaravanje navijača. Ovo je klub za dno ljestvice, u rangu Slavena ili Varaždina. Ako Baturina ili Petković nemaju svoj dan i Rudeš ih može pobijediti... Više sam očekivao od Jakirovića, no on je očito limitiran trener. Uprava je katastrofa, to niti Zajec, niti samoupravljanje neće popraviti. Luzerski DInamo...
Novi predsjednik Dinama je prvu utakmicu položio s peticom,bravooo
E moj Jakiroviću i ja bih danas bio baka da sam se rodio kao žensko.
Sramotno loše, bez ideje i muda. Mlakiroviću odlazi iz Dinama i vodi kukavice i mlakonje sa sobom.
Još nemaš ni karakter da preuzmeš odgovornost nego je prebacuješ na igrače. Takvim likovima ne bi trebalo biti mjesto u Dinamu.
I nas su igrači iznenadili. Znači, ništa od finala u Češkoj...
Ajde Jakiroviću budi frajer i daj ostavku i to bez da uzmeš i eura otpremnine, jer i tako nisi zaslužio niti ovo što si dobio. Ne sjećam se da je i jedan trener Dinama ikada imao ovako katastrofalne rezultate.
Jakirović se opravdava samo da bi ostao. Nema tamo naših sudaca da Dinamu pogoduju kao na zadnjoj utakmici u HNL-u, gdje također loše igraju. Naučili su na to i upravo to očekuju na svakoj utakmici, samo su se zabunili. Igrali su pred grčkom publikom i neutralnim sucem.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Želi li to reći Jakirović da treba mjenjat igrače, a ne njega.