Igor Tudor i službeno postao trener Lazija
Tudor je prošle sezone uspješno vodio Marseille do trećeg mjesta u francuskom prvenstvu, ali je napustio klub zbog neslaganja s vodstvom, dok je ranije tijekom karijere radio i u Italiji vodeći Udinese i Veronu.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0