I sportski direktor Hajduka podnio ostavku! Odlazi nakon predsjednika i trenera
"Odluku o ostavci na kraju aktualne sezone donio sam jer sam uvjeren kako je to jedino profesionalno, ispravno i moralno u ovom trenutku budući da snosim odgovornost za sportski segment kluba, odnosno rezultatski neuspjeh u ovoj sezoni."
Komentari 11
Neka angaziraju Mamica. Radi od doma..kao.digitalni.nomad iz Bosne
Sada dok se reorganiziraju proci ce 10 godina. Plan 2 titule pobjednika dalmatinskog kupa i grupna faza lige veterana
Tko će sada izorganizirati Hajduk, kako?
I on je, možda i najvažniji dio, neuspješnog projekta. Hvala i doviđenja.
Nije mi jasno zašto sada svi bježe iz Hajduka makar su svoji na svome, imaju Hrvatsku i mogu još dalje obmanjivati, nešto uzeti i ganjati cirkusantsko domoljublje?
Jos da na izborima odu torcidaš AP i posilni mu konobar koji upravlja HNSom...
samo vrhovnik nikako da nas napusti i da ostavku
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
vidin Livaja radi sam jutros u svom kafiću možda i on do večeras da ostavku