Hrvoje Horvat odabrao rukometaše za kvalifikacijske oglede za EP
Na izbornikovu popisu nalazi se 20 igrača. Lijepo je vidjeti da se na popis vratio Josip Šarac, iza kojeg su komplicirana operacija i opravak, ali i vrlo dobri nastupi na početku Bundeslige.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0