Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 141
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
KAUBOJI NA BAHREIN
Povratak na članak

Hrvatskoj danas trebaju dva čuda za četvrtfinale, evo gdje gledati rasplet skupine

Situacija je takva da smo još u igri za plasman u četvrtfinale, ali moraju se dogoditi dva čuda. Najprije bismo morali pobijediti Bahrein s 22 pogodaka razlike, a potom bi Egipat morao pobijediti Dansku pred 11.000 njihovih navijača u Malmöu.

Komentari 7

DJ
Dodaj Juri
17:08 23.01.2023.

Jedno hipoteticko pitanje. A sto ako danas izgubimo protiv Bahreina?

VL
DU
Deleted user
08:44 23.01.2023.

Idemo dečki po zalto, nema predaje! Kolosalni uspjesi za vrijeme Plenkovićeve vlade! Hvala ti Andrej i na tome!

VL
DU
Deleted user
08:42 23.01.2023.

Tužno je da je naša nada 9. mjesto, no opet nemamo što previše žaliti, znali smo koliko je važna ta prva utakmica, mi smo bili loši. Jedna loša utakmica i vi ste na rubu rukometa u sivilu prosječnosti i ispodprosječnosti. Nije prvi put da nam se ovo događa, sjećam se utakmice gdje smo šest prethodnih dobili, a onda sedmu izgubili i igrali za peto, šesto mjesto. Strava, sustav natjecanja treba mjenjati, ovo je cirkus.

VL
DU
Deleted user
08:53 23.01.2023.

Jedno čudo se MOŽDA i desi, ali dva...

VL
BE
Berri
08:32 23.01.2023.

Zašto smo izgubili od Egipta. Egipćani ne slave Novu godinu i ne jedu odojka i sve ostale delicije od svinjskog mesa (kobasice, čvarci, šunka). Naši su otišli 30.12.2022. doma, na proslavu Nove godine, jeli su svinjetinu, pili alkohola, vratili se mamurni 2.1.2023. i na utakmici s Egiptom podbacili. Egipćani, nisu slavili novu godinu, bili su na pripremama, ne konzumiraju alkohol i ne jedu svinjetinu. Pretrčali su nas, a NISU kvalitetniji. Rukometaši su samo ljudi, vole jesti i popiti, i kada se stavi kalorijski unos hrane i alkohola od Božića do Nove godine, onda je to nemoguće anulirati do 13.1., kada smo igrali utakmicu s Egiptom. Dakle, samo individualna nedisciplina i neumjerenost u hrani i piću, te neprospavane noći su nas koštale uspjeha, ali to nitko u HRS već godinama ne može shvatiti da je model loš. Ja bi ih odveo na pripreme na Badnjak, svi zajedno na misu, nema nezdrave hrane, nema alkohola, punih 20 dana samo trening i oporavak, uigravanje, 4 utakmice, 2 protiv Slovenije, 2 protiv Srbije (a ne Italija i Izrael).

VL
BE
Berri
08:21 23.01.2023.

Dođeš na svjetsko prvenstvo i ključnu utakmicu izgubiš 10 razlike! Jedina prava utakmica bila je s Danskom! Sve ostale utakmice su protiv najlošijih reprezentacija (SAD, Maroko, Belgija), i nisu relevantne. Zašto smo izgubili Egipat! Zato jer je Hrvoje horvat nakon dviju utakmica na Croatia cupu, dao pauzu igračima od 30.12. 2022. do 2.1.2023., a svi znamo da se negativni učinci proslave Nove godine ne mogu nadoknaditi u 11 dana, tj. nisu se mogli nadoknaditi do 13.1.2023 kada smo igrali protiv Egipta.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.