Hrvatski sportski velikani dignuli glas i poslali poruku: 'U teškoj smo krizi i potpuno devastirani'
"Alarmantno je vrijeme za hrvatski sport; na satu je pet do dvanaest," upozorio je Vlado Šola, legendarni hrvatski rukometni vratar i trenutni izbornik crnogorske rukometne reprezentacije. Da bi naši klubovi ponovno postigli svoju nekadašnju slavu, neophodno je da Vlada stvori uvjete koji će ulaganje u sport učiniti privlačnijim za gospodarstvenike''
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nikakav problem. Treba pozvati Ivicu Todorića, Pavla Vujnovca, Martinu Dalić, Dragana Kovačevića, Branka Roglića, i zamoliti ih da ulažu u sport. Siguran sam da bi rado to učinili. Ulaže se u sport, samo što čelnici klubova voze na račun kluba najnovije luksuzne limuzine i piju vina od 70 eura, pa malo novca dođe za trenere mlađih dobnih kategorija. U sportu više nema učitelja i zaljubljenika u sport.