Hrvatski bajraktar ne skriva oduševljenje, no otkrio što ga je smetalo
- Nastupi su upitni zbog vjetra i lošeg vremena i tek ćemo vidjeti hoće li spust uopće biti u nedjelju - ističe Natko
Komentari 27
Nisam nigdje pročitao da li je naša princeza tamo.
A šta će Hrvati obući nego crno? Ni Tomson ih ne bi bolje obukao. Srbi su se obukli u rusku zastavu u znak podrške majci Rusiji. Svatko svome rekli bi.
Barjaktari mogu biti srbi ili crnogorci i nikako hrvati. Odakle izvukosmo tu riječ? Pa zar nemamo našu?
Rugali ste se "jednoobraznoj" odjeći ljudi iz Sjeverne Koreje!? Razlika između njihovih i naših je sitnica: oni su išli u redu, a naši kao horda! Komentirate redosljed boja srpskih trenirki, čiju zastavu predstavljaju naši???
princeza janica i osnovnoškolska kraljica dolaze kasnije, ak budu imale vrimena. Sve dobro i Jakovu Faku!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Živio Natko, voli te Hrvatska