Protiv najbolje reprezentacije u skupini Hrvatska se dobro držala u prvom poluvremenu, no igra naših raspala se početkom nastavka. Potkraj utakmice malo su se trgnuli te došli na podnošljivih 12:29. Poene za Hrvatsku postigli su Mijić (5), Jurišić (5) i Hakaraia (2).
Ragbi
Hrvatska pred 2500 ljudi izgubila od Litve
Hrvatska ragbijska reprezentacija u 4. kolu Europskog kupa nacija skupine 2A pred 2500 navijača u Kranjčevićevoj izgubila je od Litve 12:29 (5:10).
Još nema komentara
Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.