Naslovnica Sport Rukomet

Hrvatska nakon produžetka dobila Španjolsku i izborila finale

U finalu nas čeka Tunis koji je s 28:21 bio bolji od Turske. Finale je u nedjelju od 13 sati.
29. lipnja 2018. u 15:16 1 komentara 1480 prikaza
Halil Jaganjac
Pogledajte galeriju 1/2

Hrvatska rukometna reprezentacija igrat će u finalu Mediteranskih igara koje smo izborili pobjedom 31:29 nakon produžetka protiv domaćina Španjolske.

PPD Zagreb ŽDRIJEB U BEČU PPD Zagreb saznao protivnike u Ligi prvaka

Červarovi izabranici imali su napad za pobjedu u 60. minuti no nisu ga iskoristili pa je završilo 27:27. Nakon prvih pet minuta produžetka također je bilo neriješeno (29:29), a onda smo u drugom produžetku golovima Mandića i Kontreca stigli do pobjede 31:29.

Najbolji strijelac Hrvatske bio je Jaganjac s devet golova, Vranković i Mandić dodali su pet.

Halil Jaganjac PPD ZAGREB Jaganjac dolazi za 100.000 eura, a u klubu o tome nemaju pojma...

Josip Božić Pavletić TARRAGONA Hrvatska preko Slovenije do polufinala Mediteranskih igara
Dubrovnik: Građani izašli na lokalne izbore