Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 46
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Kalkulacije
Povratak na članak

Hrvatska ima jasnu računicu, evo što nam treba za izravan plasman na Europsko prvenstvo

U skupini D Turska se već kvalificirala na europsku smotru jer je vodeća reprezentacija i ima sigurno jedno od prva dva mjesta s osvojenih 16 bodova. Slijede je Wales i Hrvatska koje imaju svaka po 10 bodova, ali Wales je u prednosti zbog boljeg međusobnog omjera

Komentari 15

PO
Poletarac101
12:50 17.11.2023.

Hrvatska samo nek dobije obadvije tekme,Wales neće osvojit 6 bodova u dvije utakmice ,izgubit će proziv Armenije a sa Turskom nerješeno.

VL
ST
Stručnjak
11:33 17.11.2023.

Čak se i ne ljutim toliko na Dalića koliko se ljutim na Livakovića. Protiv Turske je trebalo završiti 0-0

VL
DU
Deleted user
09:24 17.11.2023.

Budemo mi to nekako. Lakšim ili težim putem nebitno. A onda na euru u 7 sedmoj brzini

VL
JM
JMN
10:19 17.11.2023.

Wales nema šanse da propusti ovakvu priliku. To su ratnici. A nas u play-offu čeka Italija protiv koje nemamo šanse. Mi nikada u povijesti nismo na onako jadan način izgubili 2 utakmice u kojima nam je trebao 1 bod za prolaz dalje protiv tako loših protivnika. Svaka čast Daliću, bio je idealan da smiri ovu već formiranu generaciju na način da konačno ostvari sav svoj potencijal. Ali, on jednostavno nije dovoljno dobar trener da bi znao napraviti smjenu generacija.

VL
DM
D'Mich
15:40 17.11.2023.

Nadam se da je onaj horor u rujnu bio samo trenutak slabosti. Ne bi bio prvi put. Ili je ova generacija stvarno napravila svoje. Meni je izgledalo da je srednji red bio u lošijoj formi, Modrić ne igra cijele utakmice u Realu a Brozovič je sad u slabijoj ligi. A ni ostali nisu bili ok. Turci i Velšani su im redovito bježali i pravili darmar u našem terenu.

VL
BI
billynik
10:11 17.11.2023.

Sreća!

VL
DU
Deleted user
11:08 17.11.2023.

Wales je protiv nas bio na vrhuncu sreće (prva tekma u Splitu) odnosno na vrhuncu napaljenosti (tekma u Walesu). Nisu toliko dobri da bi mogli biti sigurni za 6 bodova u ove dvije tekme. Vidjet ćemo kako će proći protiv slabijeg protivnika (Armenija) gdje moraju napadati i kreirati odnosno protiv jačeg (Turska) gdje su slabiji po svemu.

VL
Avatar HR-Nevini-Vitez
HR-Nevini-Vitez
08:02 17.11.2023.

Biti treći u toj slabašnoj grupi potvrđuje da nismo samo za sramni dom nego I za nogometne blamaže spremni.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.