Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 20
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
slijedi italija
Povratak na članak

Hrvatska bez Ćorluke je izrazito neuvjerljiva!

Hrvatska je s Ćorlukom u sastavu u 55 natjecateljskih utakmica upisala 36 pobjeda, 10 poraza i 9 remija. A bez njega u pet dvoboja stigla do tek jedne pobjede...

Komentari 9

DU
Deleted user
17:58 29.03.2015.

Mozda se varam ali smo igrali bez Ćorluke zadnjih 20 minuta i to s igračem manje na terenu i dobili ih s 2-1

VL
DA
DambacrnaMamba
19:09 29.03.2015.

Bez panike. Čarli je sigurno jedan od naših najboljih u obrani ali ukoliko bude mali Jedvaj na raspolaganju ne vidim nikakav problem. Dapače možda čak i prednost ;-)

VL
Avatar Danko - SLOBO danko
Danko - SLOBO danko
19:11 29.03.2015.

Sad treba razdrmat pobjedničku atmosferu kako bi i HR kisala kad joj već ide tako dobro. Naprijed V.L.

VL
LE
LeonardS
19:23 29.03.2015.

Čorluka je potrošena priča, več duže vrijeme ne igra kako je igrao , spor je i igra na račun stare slave, Kovaču su pomogli žuti i povrede da ne pozove one koje bi "morao" pozvati , eto za neke ima pravde

VL
BL
Blender
20:41 29.03.2015.

Svaka cast Corluki ali ne vijerujem u ove analize a i lopta je okrugla. svaka utakmica je drugacija i ne vijerujem da u Hrvatskoj nemamo nekoga poput Corluke a mozda i boljeg od njega.

VL
OL
olrajt
19:39 29.03.2015.

...ne bih rekao da je tako!..promašena analiza,odnosno netočna!

VL
Avatar ljutatrava
ljutatrava
21:41 29.03.2015.

ako ne može čarli zašto ne stavi kolindu grabar kitarović,sama je rekla da dobro igra a i ima je dosta tako da bi je bilo teško zaobići,svakom napadaču..

VL
Avatar Abcda
Abcda
23:16 29.03.2015.

Ma daj , kad je Corluka izasao mnogo bolje smo igrali. Prespor je , spava na terenu , svaku loptu da protivniku u noge.

VL
SA
SI aka SI
09:24 30.03.2015.

Ćorluka je jako dobar stoper, koji je mogao imati i puno veću karijeru (ruska nakon engleske lige je ipak s konja na magarca). I stvarno je jedan od stupova naše reprezentacije, još od pred 8-9 godina kada je kod Slavena krenuo kao desni bek. Bez obzira na kvalitetu mladog Jedvaja, protiv Talijana nam treba iskustvo, vjerojatno bi se Schifo bolje snašao u takvoj utakmici. Falit će nam Ćarli, ali imamo se s kime pokriti

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.