Hrvati ne žele igrati na terenu koji nosi ime po ratnom zločincu. Prijeti neviđen scenarij
Prva utakmica osmine finala Eurokupa između kotorskog Primorca i dubrovačkog Juga Adriatic osiguranja trebala bi se odigrati u srijedu, no umjesto sportske najave, svjedočimo administrativnom kaosu bez presedana. Zbog neodlučnosti krovne europske organizacije, nitko sa sigurnošću ne može reći hoće li se utakmica uopće održati
Komentari 2
To je zemlja koja je napala Hrvatsku, opljačkala dubrovački aerodrom, otela hrvatski brod, bombardirala Dubrovnik, razarala Cavtat, držala Hrvate u konc-logoru i nije platila ni centa ratne odštete. Kad bi hrvatska diplomacije uopće postojala, onda Hrvatska sa takvim zločincima ne bi igrala nigdje. Umjesto toga, mi im pomažemo na "europskom putu"...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ko ih šljivi?Ne igramo u zločinskoj kući🙌🇭🇷