Hrvat igra malo i ulazi s klupe, a treći je strijelac Benfice
Na sjajan je način mali broj minuta Musa iskoristio i u zadnjem susretu. U 32. kolu Primeira lige Benfica je u gostima pobijedila Portimonense s 5-1. Musa je u igru ušao u 86. minuti te je do kraja dvoboja postigao dva pogotka, u 87. i 89. minuti.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Čim igra malo znači da nekaj ne štima s njim.