HNS donio odluku gdje će Hrvatska igrati posljednju utakmicu u skupini Lige nacija
Još ranije je odlučeno kako će domaći dvoboj protiv Engleske 3. listopada Hrvatska igrati u Rijeci, ali bez gledatelja zbog kazne Disciplinske komisije krovne europske nogometne organizacije zbog incidenata na utakmicama četvrtfinala prošle Lige nacija protiv Francuske u Splitu i Parizu, dok će se susret protiv Španjolske igrati 6. listopada u Splitu
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vjerojatniji je scenarij lige B ...vrijeme moci završava