Higuain presudio 'svom' Napoliju, Mandži 90 minuta, Strinić i Rog na klupi

Mario Mandžukić
Reuters/PIXSELL
29.10.2016.
u 22:50

Marijo Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu za Juve, dok su Ivan Strinić i Marko Rog bili na klupi Napolija.

U derbiju 11. kola Talijanske lige Juventus je u Torinu slavio protiv Napolija s 2-1 i odmakao pratiteljima na vrhu ljestvice.

Derbi je ponudio odličnu igru samo u drugom dijelu kada su pali svi golovi. Juventus je poveo pogotkom Bonuccia u 50. minuti, ali je Napoli brzo izjednačio preko Callejona (54). U 70. minuti za pobjedu Juvea zabio je dojučerašnji igrač Napolija Higuain, koji pritom nije slavio gol.

Na ljestvici vodi Juventus s 27 bodova, Roma je druga s 22, a Napoli treći s 20 bodova.