Hezonja zabio devet koševa u pobjedi Orlanda, Šarić još ne zna za pobjedu

Mario Hezonja
Reuters/Pixsell
08.11.2016.
u 10:38

Philadelphia 76ers Daria Šarića također nisu oružili jači otpor Utah Jazzu koji ih je svladao sa 109-84

Mario Hezonja je sinoć u porazu svoje momčadi Orlando Magica zabio devet koševa, a na terenu mu se pridružio i Damjan Rudež koji nije imao značajniji učinak, dok je Dario Šarić, čiji su Philadelphia 76ers izgubili od Utah Jazza, ubacio četiri koša.

Chicago Bulls su uvjerljivo sa 112-80 pobijedili Orlando Magic. Mario Hezonja je u 21:25 minuta zabio devet koševa te tome dodao dva skoka i tri asistencije. Zaigrao je i Damjan Rudež koji je na terenu proveo 9:43 minute, bez pogotka, ali je upisao jedan skok i jednu asistenciju. Najučinkovitiji u redovima Orlanda bili su Aaron Gordon i Evan Fournier sa 15, odnosno sa 13 pogodaka.

Bullsi su dominirali od početka i prvu su četvrtinu zatvorili serijom  15-0 za rezultat 37-24. Nakon toga su imali dvoznamneastu prednost veći dio utakmice, a u jednom trenutku utakmice čak i 38 koševa prednosti.

Do pobjede ih je predvodio Jimmy Butler sa 20 pogodaka i sedam asistencija, a Taj Gibson je ubacio 16 koševa i 11 skokova. Dwyane Wade je dodao također 16 koševa.

Philadelphia 76ers Daria Šarića također nisu oružili jači otpor Utah Jazzu koji ih je svladao sa 109-84. Šarić je odigrao 23.05 minuta i zabio četiri koša uz dva skoka i dvije asistencije. Sixerse su predvodili Jahlil Okafor sa 15 i Joel Embiid sa 14 pogodaka.

Najbolji strijelac na utakmici bio je Utahov Gordon Hayward koji je zabio 20 koševa.

4. Denver        3 3 .500  2 1/2
5. Minnesota     1 4 .200  4