Hajdukovci kao na ringišpilu, Valdasa jedan podatak mora jako zabrinuti
Hajduk ima čudesnu potporu navijača, ali na terenu igraju igrači. A Hajdukovi su dosta slabiji od Villarrealovih, čak i kada žuta podmornica istrči bez četiri, pet prvotimaca. No, ne treba se predati, u grotlu Poljuda idućeg četvrtka sve je moguće. Uostalom, viđali smo u nogometu i veća čuda.
Komentari 20
Tramezzanija su otjerali zbog pogrešne jakne i zato jer je uzeo dres od Kastratija. Danas, Dambrauskas nosi prigodnu kravatu, ali Hajduk ne igra kao momčad.
Tramezzani je bio trener gdje je Hajduk izgledao kao momčad, s Ljubičić i Biuk obećavali.
Slušao sam nekoliko puta o tome da dijete može biti potencijalni Mesi, ali ako njegovi roditelji nemaju novca "podmazati" nekoliko kotačića da dijete igra on jednostavno neće igrati i onda kada čujem da im je Hajduk svetinja? Ne, "njima" je svetinja novac, čast iznimkama ako ih ima. Stvarno nije čudno što što im loše ide te ne mogu osvojiti titulu koliko već 17 godina? Nije mi ih nimalo žao. Žao mi je ljudi koji izgaraju za takav klub i zbog potpore koju im daju. Ne shvaćaju da ih podržavanjem u takvom katastrofalnom poslovanju, koje se slobodno može okarakterizirati kao zločinačko protiv vlastitog naroda i naše budućnosti, dakle djece, pljuvaju sebi u lice. A da ne govorimo o drugim klubovima koji ne dobijaju pažnju koji zaslužuju jer su u sjeni Hajduka. Navijači, znam da su prvi kada treba pomoći to ne smijemo zaboraviti nikada i to je meni vrijedno divljenja, ali dignuti ruku na brata Hrvata dinamovca ili nekog drugog - tu nema opravdanja. Izravnavanje kluba sa Bogom je degutantno samo po sebi. Zapravo od kluba su napravili zlatno tele i ono im je svetinja. Ali ne, nije svim Dalmatincima taj klub uopće svetinja. Iz gore navedenih razloga, ja, Dalmatinac koji ima samo jednog Boga stvoritelja svega vidljivog i nevidljivog i nemam drugih bogova pored Njega ne podržavam takav klub niti mi takav klub uopće nešto znači, svaka njegova pobjeda i poraz me ne tangira niti malo. Podržavam svaki naš klub koji nema modus operandi kao u tekstu gore opisano. Živjela Hrvatska!
Objektivno, i prije ove utakmice ,sve osim prolaza Viljareala bilo bi čudo božje.Ne znači da se treba predati naravno,ali Viljareal je klub u samom vrhu europskog nogometa godunama več, uz Real Barcu i španjolskog naravno.Bio bi skandal godine da ga izbaci netko poput Hajduka.Kluba kojeg na europskoj ozbiljnijoj sceni nema od 1994.
Valdasa ništa ne mora zabrinjavati. Još par tjedana i pokupit će kufere (i naravno pare) i skupa s onim koji ga je doveo napustiti klub. Ostati će dugovi, jer ova "pojačanja" koja su doveli im je netko dobro uvalio, i borba za 2. mjesto u HNL-u.
ja mislim da je kriv sudac, mamić, hns. nisu dali hajduku 50 mil kuna iz kase saveza, a tim novcem bi se hajduk pojačao. to je filozofija hajdukovaca. ali ja nisam hajdukovac...
Mamić potplatio igrače Villarreala. Sramota. Što na to kaže Draža Lalić?
Kako žuta podmornica trči ? I to bez petorice najboljih!?!? Težko? Sporo?
Gotovo je gotovo, Valdas kupuje zaštitnu opremu.
Pa kako su igrali da su dobili 8 komada malo. Prvi gol hajduka iz zaleđa, drugi nema penala. Pa kaj oni misle da navijači igraju, da lažna tradicija pobjeđuje. U 35 minuti spuštaju se štucne, to znači da nemaju snage, livajaše ta po terenu, to on radi u hnl ali mediji to ne vide, da je neradnik i klošar. Pa ovi svaki tjedan igraju sa realnom, barcom, atleticom, a sad bi se trebali bojat torcide. Bolje da se hajduk sjeti od kog su sve ispadali i da se ničem ne nadaju osim kazni zbog torcide
Bez obzira sto me ne veseli poraz Hajduka u bilo kojim europskim natjecajima, ova utakmica je pokazala pravo stanje vrijednosti Hajduka, jer su pobjedjeni hodajuci. Igra kojom se je predstavio vise je bila slicna igri momcadi koje jos posprdno nazivamo kante za napucavanje nego necemu cemu bi se moglo nadati u revans susretu. No mozda je to dobro najprije za ogroman broj pravih navijaca ali posebno za ove sportske novinare koji pisu za gablece ili marende o nekakvom velikom iskoraku Hajduka i njegovih ili njemu podvaljenih igraca. Nema tu od Hajduka niti zere osim golmana i Bijuka a sve ostalo je polovna roba. Euforija oko preporoda Hajduka je sad moguca jos jedino u sportskim redakcijama VL i Jutarnjeg a stvarnost je utakmica protiv Dinama i Spanjolaca. Okrenimo se sad da vidimo kako ce se Hajduk nositi sa Goricom, Lokomotivom, Rijekom i Osjekom a pripreme za slijedecu konferencijsku ligu Hajduk moze sanjati samo ako Dinamo nesto napravi u Europi. Kako je vec netko napisao ovo nije Hajduk ovo je "udruga Hajduk kasica prasica" za nacin rukovodjenja cijelokupnom organizacijom Hajduka koja je vise razgradjujuca nego stvarajuca a to se vidi od najmladjih uzrasta do prve momcadi. Nazalost!
Največe zlo je mali sjevernjak demagog. Svojom demagogijom zavarava igrače da ne govorim o publici koja puši....puši njegove ulizničke izjave o najboljoj publici na svijetu a igrači nivo treče Europske lige bez perspektive.Legija stranaca, di su mladi bili tići Normalno bježe glavom bez obzira a najradije završe u Zagrebu..
I sad još neki ("komentatori"i bivši igraći )podgrijavaju atmosferu za uzvrat,kao publika će ih dići na 120%,bla..,bla..,pa kojih 120 kad im ni 150 nažalost neće biti dosta.Ono nakon Hajdukova gola je bilo ružno za gledat šta su ovi radili sa obranom.Napad ne može doći u priliku za gol da igraju 3 dana jer nema tko pripremiti neku makar polušansu,a kamoli šta više...
Bila je ovo utakmica istine! Pola igrača Hajduka ne može igrati ni u NK Španskom ili NK Dugopolje ! Zanima me kako su pridošlice automatizmom dobile mjesto u prvoj postavi? Kako igraju (a sumnjam da mogu više i bolje) vidjelili smo s u srazu s jednom ne odličnom , ne vrlodobrom nego tek dobrom ekipom. Gledam L. Kalinića kao gleda visoku loptu koja pada na tri metra od njega, njegova i božja, ali on stoji kao ukopan, lopta srećom prolazi petercem i van terena a onda bjesni na ostatak ekipe! Lovre, Lovre nisi ni L od onog što si bio! Što se dogodilo?
Hajdukovci sa balkana kao na europskom ringišpilu, Valdasa jedan podatak mora jako zabrinuti da su njegovi balkanski igrači za dom, klađenje i varanje spremni a za europski nogomet nikako.
Hajduk je u utakmici s španjolcima vrlo zorno i točno pokazao što može i koliko vrijede. Sve što se prije piskaralo je inkomptencija i jeftino navijanje.
kak je izgledalo rezultat je jos i dobar
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nakon svega viđenog ovo je super rezultat.Mora se priznati da više Mamić,Šuker i HNS ne mogu biti krivi.Tražite dalje.