Hajduk: Utakmica je bila lakrdija i domaćini su nam se ispričali!
Glavnu ulogu na utakmici imao je sudac Marko Matoc koji se proslavio isključenjem trenera 'Bilih' Igora Tudora ali i sviranjem kraja utakmice prije isteka sudačke nadoknade. Sinoć se svojim izvještajem utakmice oglasio i NK Hajduk.
Komentari 7
Da su suci krivi 'ajduku to je opce poznta stvar. Ali gdje se u priopcenju izgubio Mamic nije mi jasno. Hajduk se zali, aMamic nije kriv.......ljudi moji je li to moguce ? Ili se mozda varam ?
Ovo što radi Hajduk kada gube utakmice je razrađeni scenario kako da sa katastrofalne igre okrenu sferu interesa na drugu stranu. A počelo je s Dinamom i napadom na Mamića, pa Dragovoljac i kao nezalaganje, pa Rijeka crveni Maloči, pa Lokomotiva slučaj Andrijašević i sada Belupo i šou Tudor. Možda je Tudor dobar trener ali ponašanje mu je na razini nekog huligana i baće iz općinske lige. Pa svaka druga utakmica Tudor je u centru pažnje, ali po negativnosti ... Šteta za Tudora što je podlegao Brbliću i sličnima. Uništiće mu karjeru i nitko ga neće htjeti uzeti za trenera baš zbog ponašanja...
ova novinarka je sramota za sport.Crveni karton je opravdan jer start s ledja s dvije noge je crveni izravni.Kaze vidi se iz posjeda da je hajduk bio bolji a slaven se grvevito branio.Prvo to je glupost.pa ne pobjedjuje posjed lopte.I kakve veze ima posjed s prekrsajima.Tudor je stalno ulazio u teren a povremeno i citava hajdukova klupa a sta je tudor vikao sucu to nebi napisali.I da gospodjo.kad trener nakon crvenog ne zeli izaci onda ide prekid utak.ice ili poziv zastitarima da ga uklone.Kulminacija blebetanja i lazi je dio u kojem pise da su se domaci i ispricavali.hahaha toga nije bilo.Dakle draga novinarko i ljubiteljice hajduka.sram te bilo za hrpu neistina.
Nakon što je sudac postigao tri gola protiv Hajduka, najpoštenijeg kluba u Hrvatskoj, novinarka je otišla na "svoj" teren - hipodrom! Za sve je valjda opet kriv Mamić
Ne razumijem što bi Tudor htio da se posljednem igraču obrane koji protivnika ruši s leđa pokaže naranđasti karton ? Zar Tudor misli da smo svi zaglupili ili on smatra da trećerazredna ekipa mora imati poseban tretman samo zato štoo nosi bijele majice?
ovaj članak i priopćenje hajduka pisao je netko tko želi da se produbi jaz imržnja između juga i kontinenta republike hrvatske ovi sportski paraziti trebali bi znati što i u kojoj namjeri iznose i govore u javnosti koja se nae i govore u javnosti koja se na temelju paušalnih ocjena opredjeljuje za ovu ili onu stranu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako je ovo službeno priopčenje Hajduka onda se vidi da je cijeli klub neozbiljan kao i ovo priopćenje. Sudac prekinuo utakmicu prije isteka vremena, pa svi su vidjeli da igrači stoje. Pogriješio je kada nije prekinuo utakmicu jer Tudor nije napustio teren. Posjed lopte i odnos prekršaja, halo. " Prekršaj u ranoj fazi utakmice", ili je ili nije za crveni. Igrači se ispričavali jer su vas ponizili rezultatski a sudac im je ukrao pravo na istinsko slavlje jer je on bio u prvom planu. Iskreno sudac je bio očajan ali za obje ekipe, čak je više i Slaven oštetio. Vaše grubosti proizvode crvene kartone, kod sukoba na Poljudu Mamića isto je bio nepotreban preoštar start. Kasnije je Split na gotovo istom mjestu na terenu slomio nogu igraču. Okrenite se sebi i pogledajte ponašanje na utakmicama vašeg rasplakanog trenera. I neka ne plaće, neka se navikne na poraze jer to je realnost. Vi možete krivit koga god želite al krivac je u vama.