Hajduk smanjuje broj zaposlenika
Predsjednik uprave Hajduka Joško Svaguša ubrzano pokušava napraviti malu reviziju poslovanja. Navodno ima dosta primjedbi na rad marketinga.
Komentari 3
DO
Ovaj Hajduk će me jednog dana doći glave,dođe mi da štrajkam glađu s krafnom u ustima!!!U greb ćeš me otirati.....
DO
47 računala nema IBM !!!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ajduku bi bilo pametnije da smanji broj \"managera\" koji se motaju oko kluba...