1/5
Autori: Hrvoje Delač, Hina
05.08.2018.
u 23:01

Nakon dva kola Splićani na kontu imaju samo bod, a slijedi gostovanje na Rujevici

U zadnjem dvoboju 2. kola Prve HNL u Splitu su nogometaši Hajduka i Lokomotive odigrali 1-1 (1-0).

U utakmici odigranoj po velikoj sparini i vrlo lošem travnjaku Hajduk i Lokomotiva su remizirali.  Hajduk je poveo u 44. minuti snažnim i preciznim udarcem mladog Stanka Jurića s više od 25 metara, dok je Lokomotiva izjednačila u 47. minuti pogotkom veterana Ivana Krstanovića.

1/6

Pred 8000 gledatelja na stadionu Poljud sudio je Batinić iz Osijeka.

Strijelci: 1-0 Jurić (44), 1-1 Krstanović (47)

U sljedećem kolu Hajduk će gostovati na Rujevici, dok će Lo0komotiva igrati protiv Rudeša.