Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 200
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
nezadovoljan minutazom
Povratak na članak

Hajduk dovodi provjerenog braniča, na Poljud se vraća 'odbjegli sin'?

Povratkom u Hajduk mogao bi dobiti potrebnu minutažu i biti jedan od mnogih koji je ponovno pokrenuo karijeru povratkom u domaću ligu

Komentari 4

AR
Arger
11:37 16.01.2019.

Pa samo takvi i dolaze u Hajduk.....da mozda pokrenu karijeru.

VL
Avatar doog_kool
doog_kool
11:42 16.01.2019.

Ponovo pokrenuti karijeru?? Momak otiso za sicu prvom prilikom i to u seriu A, tamo se nije nikako uspijevao nametnuti...prema tome on tek treba poceti s karijerom...o kakvom ponovom pokretanju vi pricate?

VL
ZA
zagi101
11:56 16.01.2019.

ma dolazi da uzme lovu jer nikom drugom nemre zet pare

VL
DI
didajoza
14:25 16.01.2019.

Pa nije Šimić jedini kojeg je Hajduk nezrelog prodao, pa zar nisu prodali i Andriju Balića koji u Italiji propada a bio je veliki talent. Nisu oni jdini koje je Hajduk zbog novaca upropastio. Ali i rdotelji su krivi. Joško Vlašić nije dozvolio da mu sina Nikolu uprppaste a sda je Nikola pokazao i još se dokazuje. Hajduk bi trebao dati više minutaže mladima kako to radi Dinamo koji ni jdnog mladog igrača koji vrijedi ne prodaje za mali novac. Štimac je sinoć dobro kazao na t.v. da Hajduk vode nestručni ljudi!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.