Grabar-Kitarović strastveno bodrila naše: Nikad nisam bila u ljepšoj navijačkoj atmosferi
- Nisam stigla otići kući po dres, no srećom sam u uredu imala kockaste startasice - rekla je predsjednica.
Komentari 6
Kraljica!!!
Predsjednica nikad nije bila u ljepšoj navijačkoj atmosferi bez da se jede špek, navija za dom spremni i nabija zabranjena thompsonova pjesma.
Imam primjedbu na organizatora. Trebao postaviti ležaljke za one koji ne znaju normalno sjediti.
Ipak sam mišljenja da predsjednica mora voditi računa s kim sjedi , ružna poruka pučanstvu inaće mi je drago da prati sportske događaje i od srca navija !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Yesss! Hrvati nadigrali i nadglasali Argentince!