Gosti napadali do posljednje sekunde, inženjeri slavili

25.01.2009.
u 17:13

SPLIT – Dvorana SC Gripe. Gledatelja 300. Šunjić 7 i Ugrin 7 (oba iz Splita).

STRIJELCI: 1:0 Bogdanović (4), 1:1 Jarni (5, ag.), 2:1 Bajrušević (25, Bogdanović), 3:1 Desopotović (29), 3:2 Crnalić (39).

BRODOSPLIT INŽENJERING: Lončar 6.5, Nizić, Despotović 7, Bugarija, Tomičić 6.5, Podlipec 6.5, Laura 6.5, Jarni 6, Bogdanović 7.5, Bajrušević 7, Maretić, Jukić. Trener Senudin Đafić.

VRGORAC PIVAC: Herceg 6.5, Vrcan 6, Rakušić 6, Stanković 6.5, Crnalić 7, Ma. Ramić 7, Bebić 6, Osibov 6, Martinac 6, Mi. Ramić 6, Tolić, Perković. Trener Pijer Malvasija.

IGRAČ UTAKMICE Andrija Bogdanović.

Brojni navijači gostiju
Među 300 gledatelja susreta Brodosplita i Vrgorca bilo je mnogo i navijača gostujućeg sastava koji je u prošlom kolu napravio iznenađenje slavivši u Labinu. Došli su Vrgorčani podržati svoje igrače u pokušaju da iznenade još jednu jaku momčad. No susret su bolje otvorili domaći igrači, poveli već u 4. minuti preko Bogdanovića. No nije dugo stajao taj rezultat na semaforu, tek minutu kasnije neizvjesnost vraća Robert Jarni autogolom, prevario je svog suigrača Lončara.

Vrgorčani se ne predaju
Inženjeri su u drugom dijelu počeli agresivnije što im se uskoro isplatilo. Duje Bajrušević u 5. minuti drugoga dijela na asistenciju Bogdanovića zabija za 2:1, četiri minute kasnije Despotović pogotkom donosi, činilo se tada, sigurno pobjedu domaćinu. Nisu se gosti predali, uspjeli su preko Crnalića smanjili na 3:2 minutu prije kraja. Zaigrali su zatim s igračem-vratarem, imali opasnih pokušaja, no izjednačiti nisu mogli.