1/8
Autori: Matija Majdak, Hina
06.10.2018.
u 16:53

Ovom pobjedom Gorica je preskočila Rijeku te su sada četvrti sa 16 bodova, dok je Kekova momčad ostala na 14.

Nogometaši Rijeke i šesto kolo u nizu ne znaju za pobjedu u HNL-u. Danas je od njih bolja bila Gorica 2:1.

Riječani su poveli u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada je kontakt Špičića i Gorgona sudac Jović okarakterizirao kaznenim udarcem, iz kojeg je rutinirano zabio Jakov Puljić

U 54. minuti Gorica je izjednačila preko Lukasza Zwolinskog, koji je stigao prvi do lopte nakon što je udarac Mohammeda kratko odbio vratar Sluga. Bio je to Poljakov sedmi gol u prvenstvu.

1/8

U 80. minuti Nigerijac Believe Atiewen pogađa iz blizine za potpuni preokret Velikogoričana. U 84. minuti sudac Jović svira i drugi kazneni udarac za Rijeku, a opet je krivac bio Špičić koji je srušio Čolaka. I opet je penal pucao Puljić, no ovaj put vratar domaćina Kahlina je obranio njegov udarac i sačuvao pobjedu Gorice.