'Svjesni smo, po kvaliteti je Dinamo prva momčad lige'
Važno je biti čvrst i agresivan, momčadi koje igraju na takav način Dinamu ne odgovaraju.
Komentari 3
Priopcenje Hajduka:......................predsjedniku Povjerenstva za natjecanje Hrvatskog nogometnog kupa Nevenu Koliću: od kojih se traži odgovor na pitanje zbog čega je Hajduk u neravnopravnom položaju u odnosu na druge klubove u Prvoj HNL.>>>>>>>>>>> ha,ha,haaaaaaaa sad to nije samo Maminjo i Dinamoo nego i svi drugi klubovi HNL .Kakva smijurija!
Hajdukovci su svjesni da je po kvaliteti Dinamo prva momčad lige, prema tabeli tamo stoji HNK Rijeka sa ekstra trenerom Matjažem Kekom a Splitski bili su ponosni da se kvalitetno drže treče pozicije na koju su se več navikli.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Za njega se ove sezone dogodio igrački preokret, u 26. godini dobio je poziv za reprezentaciju.>>>>> taj 'prljavi' HNS ga je pozvao da mu digne cijenu. Ako je on cime zasluzio poziv,tada treba pozvati 1/2 HNL-a