Goluža: Nije me strah neuspjeha, neće ga ni biti
- S Linom sam i dalje u sjajnim odnosima, često se i čujemo. Uostalom, od njega sam puno toga naučio u trenerskome poslu
Komentari 4
Goluža: Nije me strah neuspjeha jer uspjeha bez Line Červara neće ni biti..
Tražim, tražim, nikako da ih nađem, onda se sjetim...pa da, IKEA je prodala brdo fotelja da cijeloj Sloveniji omogući da što udobnije prati uspjehe rukometne velesile Hrvatske....janezi, samo gledajte i uživajte, tako dobri nikada nećete biti...a SP ćete igrati samo na video igrici...
niti u video igrici stari moj :-DD pa oni su slučajno na sp zalutali tamo bili topovsko meso ameri ih razbili ko torbe jedva bod izvukli...slučajno zabili jedan gol za pobjedu protiv neke tamo egzotične repke...jad i bijeda...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
uz vas smo dečki! samo hrabro i bez nervoze! hrabrost i srce vam nikad nisu bili upitni, a sad neće biti ni nervoze, od kad nema patuljka na klupi! odmarati što više vorija u prve 3 tekme, da do 1/2 finala i finala bude odmoran. buntića u napadu koristiti, a kopljara u obrani. gojunu reći da rukama ne ide u lice protivnicima. krila su nam super, mirko će svoje odraditi. možemo do zlata! Francuzi stare, a nema im ni najopakijeg šutera i važne zamjene za karabatića.