1/6
24.10.2015.
u 17:50

Bayer je u 'kiši pogodaka' pobijedio goste iz Stuttgarta sa 4:3.

Bayern je sa četiri komada napunio mrežu Kölna (4:0) i upisao jubilarnu 1000. pobjedu u Bundesligi.

Za vodeću momčad njemačkog prvenstva u 10. kolu pogađali su povratnik Robben (18'), Vidal (40'), Lewandowski (62') i Muller (77' - 11m).

Sjajnoj utakmici svjedočili su gledatelji u Leverkusenu. Bayer je pobijedio goste iz Stuttgarta sa 4:3 nakon velikog preokreta. Apotekari su odigrali sličnu utakmicu kao prije nekoliko dana protiv Rome u Ligi prvaka (4:4).

Stuttgart je golovima Harnika i Didavija vodio 2:0, ali je Bellarabi smanjio na 2:1. Gosti su pogotkom Ruppa u 60. minuti ponovno imali dva razlike. Ipak, domaći su do 89. minute ostvarili veliki preokret. Prvo je na 2:3 smanjio Boenisch, a za izjednačenje je pogodio Chicharito u 71. minuti. U 89. minuti za pobjedu domaćih pogodio je Mehmedi.