Golčina Payeta u 90. minuti iz slobodnjaka za pobjedu Francuske

Švedska je odigrala samo 0:0 protiv Slovenije, a treba istaknuti kako je Zlatan Ibrahimović cijelu utakmicu ostao na klupi.
30. svibnja 2016. u 23:45 0 komentara 2054 prikaza
Francuska
Pogledajte galeriju 1/6

Nogometaši Francuske pripreme za Europsko prvenstvo kojem su domaćini otvorili su pobjedom 3:2 protiv Kameruna u Nantesu, piše Goal.

Prvi su zaprijetili lavovi u 14. minuti preko Ekambija čiji je udarac s 20-ak metara Lloris odbio u korner. U 20. minuti trikolori su poveli kada je nakon odličnog prodara Comana po lijevoj strani, u sredini Matuidi sa šest, sedam metara pogodio za 1:0. No, samo dvije minute kasnije već je bilo 1:1. Nyom je probio desnu stranu, a u sredini je natrčao Aboubakar i zabio za 1:1.

Salah Abdeslam Razotkrivena akcija ISIS planirao napad dronovima na Europsko prvenstvo 11. lipnja Modrić SADA NAM TREBAJU Real i Barca su iscijedili Modrića i Rakitića, kakvi će biti na Euru?

U 35. minuti Pogba je ostao sam nakon jednog prekida, no udarac glavom odlazi pokraj gola. Samo šest minuta kasnije ipak su Francuzi stigli do gola i to nakon sjajne duge lopte Pogbe koju je iz prve dočekao Giroud i pogodio za 2:1. Zanimljivo, Girouda su navijači Francuske prije utakmice izviždali.

U nastavku su domaćini imali dvije sjajne prilike da potvrde pobjedu, Giroud u 55. i Cabaye u 87. minute, ali u obje situacije sjajno je reagirao Ondoa i spasio goste. Kazna je stigla u 88. minuti kada je za 2:2 zabio Choupo-Moting.

Ipak, u 90. minuti Payet je još jednom spektakularno zabio iz slobodnog udarca. Iako iskosa s lijeve strane, pogodio je dalji kut od vratnice za 3:2 pobjedu trikolora.