Golčina Kake u remiju Milana, ozljeda Vrsaljka u pobjedi Genoe

kaka, milan
Reuters
30.10.2013.
u 22:41

Šime Vrsaljko je počeo utakmicu za Genou, ali u 21. minuti morao je napustiti travnjak zbog problema s koljenom.

U srijedu je odigrano osam utakmica 10. kola Serie A, a što se tiče hrvatskih igrača loša vijest je ozljeda Šime Vrsaljka. On je počeo utakmicu za Genou, ali u 21. minuti morao je napustiti travnjak zbog problema s koljenom.

Genoa je na domaćem terenu golom Gilardina u 57. minuti pobijedila Parmu 1:0. Gilardino je mogao gol zabiti već u 3. minuti, ali je promašio jedanaesterac.

U derbiju kola Milan i Lazio su odigrali na San Siru 1:1. Domaćini su poveli prekrasnim golom Kake s ruba šesnaesterca u 54. minuti, a bod gostima je donio Ciani u 72. minuti.

Ivan Kelava i Igor Bubnjić s klupe su gledali pobjedu Udinesea na gostovanju kod Sassuola. Na klupi su cijelu utakmicu bili Ante Rebić i Josip Radošević u utakmici Fiorentine i Napolija koju su gosti dobili 2:1.

Aktualni prvak Juventus je golovima Vidala, Pirla, Teveza i Bonuccija dobio Cataniju 4:0.