Gabrić strijelac za Trabzon, Čale bez minutaže
Bivši vezni inogometaš Hajduka Drago Gabrić postigao je svoj prvi prvenstveni pogodak za Trabzonspor, koji je u prvoj utakmici 7. kola turske Superlige na gostovanju kod Gençlerbirliğija odigrao 2:2.
Komentari 16
Ajde Anice ne piši gluposti. Siguran sam da će od njega nastat super igrač. I to je ono što Mamića razlikuje od jadnih menadžera i tko zna koga u Hajduku. Oni su svog najboljeg igrača, još uvijek jako mladog prodali za ništa, u prosječnu ligu, a Mamić svoje igrače prodaje u velike lige za puno više novaca, i igrači mu ne idu nakon prve polusezone koju dobro odigraju nego im nabija cijenu još godinu, dvije, tri. Nitko mu to ne može prigovoriti iako to radi zbog vlastite koristi. A Gabrića su prodali nakon doslovno prve ponude, Kerum je tako naredio i tako je moralo bit. A tako Hajduk neće još dugo ništa napravit. Ponavljam, mladi Gabrić će sigurno nešto postići.
ja ne razumijem kako neki ljudi imaju potrebu za prepiranjem oko ovakvih stvari. xyxyxy, ti si rekao svoje mišljenje, po meni je to ok i ako ti je to toliko važno mislim da si u pravu. Ne zato jer imam nešto protiv anice, nego je tako ispalo. A i ne volim da se odmah ide napadat ljude i optuživat ih za sve i svašta jer su nešto napisali. Mislim da je došlo do nesporazuma, jer znam prepoznat kako piše Dalmatinac i ti to sigurno nisi, a i po postu ti se vidi da ni ne voliš baš Hajduk. Dakle, sredite se, možda je anica shvatila da je pogrješila, sad odite dalje, radite nešto korisno, a Gabrić će se razvit ili neće razvit, vi na to ne možete utjecat. Sretno Dinamu danas, unatoč vrlo čudnoj utakmici, a neka Cibalija pokaže zube Hajduku, hehe
I druga stvar, ja nisam nikakav Dalmoš, već rođen Zagrepčanin, i oduvijek navijam za Dinamo. Ako ponovno pročitaš moj komentar, vidjet ćeš da nisam veličao Hajduk već ga KRITIZIAO, dakle očito ne navijam za njih. SHVAĆAŠ? Kritizirao sam Hajduk što je odmah prodao jako mladog igrača velikog potencijala, bar za njih, iako im je još mogao dati svojim igrama, i otić za veće novce. Shvaćaš? Nigdje se ne može ni zaključiti da sam Dalmoš. Ali ti očito nisi normalna, vidiš ono što je nemoguće, ne znam jesi se napila noćaš ili nisi normalna, ne znam ni koliko godina imaš, ali komentari su ti prejadni. Čovjek samo pohvali igrača i odmah ga se napada. Prejadno. Pozdrav iz Zagreba...
Curo, ajde opet pročitaj što si napisala. Jel ovo neki novi izmišljeni jezik? Pa ovo veze nema s njemačkim jezikom. Bože sačuvaj. Jel ti stvarno misliš da je ovo normalno pisanje. Pa ja sam nakon tjedan dana učenja njemačkog boljeje znao napisati ovih par rečenica. Niti znaš gramatiku ni vokabular. Iskreno se nadam da ne živiš negdje gdje ti ovaj jezik treba. Iako si vjerojatno u Zagrebu negdje, a nažalost ne znaš ni svoj materinji jezik. Tužno.
haha anice, sad si dokazala koliko si primitivna. \"Koji navijač Dinama hvali igrača Hajduka?\" ?? Ovo je za plakat. Svaki normalni navijač. I to što pohvališ nekoga ne znači da misliš da je bolji od igrača tvoga kluba, nego kažešš realnu činjenicu da je Gabrić bio jedan od najboljih u Hajduku. I jesi shvatila ovo s minusima. Možeš dati svakome samo jedan plus ili jedan minus...To ne spominješ. Ili si zamijenila ovaj portal s SN na koje me šalješ jer se tamo može davat i tisuću minusa,a ovo je civilizirani portal. A ti očito visiš na SN, jer nemaš što drugo pametnije. Nije tebi dušo lako. Umsilila si ti sebi neke stvari, a nećeš priznat pogrešku. Što drugo očekivati od tebe...Zar ne? Ipak si ti super učenica, a pravopis ti je na razini 10-godišnjakinje. Ali Dinamo je važniji, i Gabrić. Tko je vidio pravopis uzet u ruke. Kome to treba...Ovo je demokratska država u kojoj se poštuje i nepismene. Zar ne?
Moze li mi tko reci,koliko dugo je mali Gabric u Trabzonsporu sjedio na klupi,prije njegova prva nastupa...pitam zato sto citam na nekim forumima ,ima nekih koji ga guraju u reprezentaciju...nekako mi smjesno kad se dalmosi raspisu o njihovim igracima kod kod prvog gola...Jadnici..koliko znam Bilic je mislio malog pozvati,ali bio je Ladicu potreban,nista nije sa njim napravio ...bilo je nekakvih svadja ili sta ti ja znam...cudan mali ,neka umisljena zvjezdica,zahvaljujuci njegovom tatici.
Curo, ti nisi normalna. Ne može se dati više od jednog minusa po komentaru. Ali hvala Bogu ovdje ima normalnih ljudi koj iti ih daju. Ja ti nažalost mogu dati samo jedan.
mir Usvijetu...bravo!...malo sam se zezala,ali xyxyxy udri sa vredjanjem,zato sam mu uzvratila iako nije moj nacin.Mozda budemo drugi put mogli popricat normalno.Tko zna,mora prvo da se smiri nas xyxyxy.
Samo jos ovo za tebe xyxyxy...i ja se tebi izvinjavam,a da mi je znati zbog cega.To mi je pouka da takve kao tebe treba ignorirati,a jos o mom njemackom vokabularu...hajde da se jos malo smijem..takvo sto mi nitko ovdje nijeje rekao. Nasao se ti koji ne zna do deset na njemackom da broji.Dobro za tebe ce se ovdje uvesti drugi vokabular i opet nova gramatika ,novi pravopis,jer..mi ovdje ne znamo ,a ti znas...ti si mozak cijelog svijeta koji radi ako radi ,za par kuna da prezivi u Zagrebu.
xyxyxy....hajde nije vazno,samo ti pisi gluposti.Ja ne moram,nigdje ne spominjem Mamica vec oca maolg Gabrica..bit ce dobar,a mislis da bi ga Hajduk samo tako sad prodao za ipak mali novac,kad su za godinu ,dvjie mogli vise za njega dobit.Ti gaga hvalis,jasno mi je dalmos brani svoje.Ne seri i ne napadaj me,istinu vam je uvijek tesko cuti.
xyxyxy...djete koji razred skole pohadjas...vazni su ti minusi koje mi lupas,a sebi pluseve ...bas si smjesan,ali meni je svejedno...ja u skoli nikad nisam imala lose ocjene,bar mogu na forumu,a tebi eto plus koje si sam nabijas.hahahaha vidi dalmosa!
xyxyxy...ne lazi koji navijac dinama hvali igraca Hajduka...za sve ostalo nema rijeci.Ne polazi od sebe,ako je tebi alkohol vazan i trebas,tvoja stvar,rekla sam ti da me ne napadas,nisam lida i ne koristim alkohol niti bilo sta .Jadnik si samo tako,citajaj malo svoje komentare,prije nego druge osudjujes.Pozdrav iz prave demokratske zemlje ,gdje se svi ljudi postuju,a ne kao kod nas,zato i provociram sa ..dalmos.
xyxyxy...hajde ti na forum SN,sigurna sam da se tamo javljas,sao pod kojim nickom...tamo je vredjanje na dnevnom redu,provokatori i internet huligani se tamo svakodnevno bombardiraju uvredama.
xyxyxy...vidim da tebi nije lako,ali sta cu ti ja.nisu te tvoji kuci dobro odgojili,zalosno zar ne.Procitaj sto sam pisala ,a sto ti pises,iz tvojih usta samo vredjanje,blago tebi kad drugacije ne znas.Drugo,kad vas velike hrvatine vidim koliko pravopisnih gresaka imate,tjesimim se.Ja sam duze kao dijete u inostranstvu,covijek toga mnogo i zaboravi.Trece ja citam sportske rubrike,pa tako i Sn,a gdje si ti mene vidio da se tamo javljam.Hey,ja imam ovaj nickkojim se sluzim,vidim sta se desava na Sn-forumu.Zbog toga sam to i spomenila.Hajde trazi si koga drugog za svadju,imam pametnijeg posla,umjesto da se sa tobom svadjam.Krenuo bi ti i jos vecim uvrjedama,ali znas da ces biti izbrisan ili blokiran.Samo tako,bravo za tebe.
Eto, jedan normalan čovjek koji shvaća ono što pokušavam napisat. Nikad ne vrijeđam prvi, i kažem svoje mišljenje, koje ima nekog smisla, za razliku od nekih koji pišu gluposti koje su vidljive svima samo ne toj osobi. A onda kad joj netko drugi, nepristrani čovjek koji nije sudjelovao u raspravi kaže svoj mišljenje, onda pobjegne i više se ne javlja. Vrlo hrabro. Zaista ima čime opravdat svoje ponašanje. Ja nikad nikome nisam ni pokušao na ovom forumu ili bilo gdje napisat bilo kakvu uvredu zbog koje bi me izbacili, pa ni ne znam koje su to. Niti ih namjeravam pisat. Ali ti očito kad poživčaniš jer drugi shvate da nisi u pravu počneš vrijeđat umjesto da priznaš da si pogriješila. Jedna od velikih čovjekovih mana. No dobro... Pozdrav mirUsvijetu, ne idem na tekmu, radim, ali mislim da neće biti problema. Možda ih poštede sa samo par pogodaka, da im dadu poticaj za nastavak sezone.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
anice, ako ćemo potpuno iskreno, ti si počela s vrijeđanjem, tako da je moj dio posta o vrijeđanju bio upućen tebi. Ne vidim gdje je xy...tebe vrijeđao osim da pišeš gluposti, ali to i nije nešto. a ti si počela s dalmošima, rekla si čovjeku da ne ser..., optužila ga da daje minuse iako je čovjek u pravu i ne može ti dati minuse, sve i da hoće (ne kažem da ne bi da može, ali ne može). Ne želim poticati svađu, ali već sam imao priliku čitat postove dotičnog xyxy..i mislim da su na mjestu. Ima zanimljiv nadimak pa ga zapamtio, i mislim da sam mu uvijek dao plus. Jer je jedan od rijetkih koji tu redovito ostavlja komentare pa ga čovjek zapamti. uvijek priznam svoju pogrešku, i pohvalim nekoga za nešto. a ne vidim što je sporno u njegovoj pohvali razvoja Gabrića. Ja ne mislim da je kapacitet za repku, ali za Hajduk je extra. Svatko ima pravo na mišljenje, a sad idem ja. Nemojte se svađat, možda vas vidim na tekmi ako idete. Sve se može kupiti novcem, ali biti gostujući navijač na vlastitom stadionu, neprocjenjivo :)))))) Ajmo DInamo...