Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 4
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
IGRAO ZA RIJEKU i HAJDUK
Povratak na članak

Gabrić: Goran Tomić trener je za Hajduk, a ja i danas živim za naš naslov prvaka

Drago Gabrić, bivši nogometaš Hajduka i Rijeke danas igra u trećeligašu Zagori iz Unešića. Ispričao nam je kako uživa u zadnjoj epizodi svoje igračke karijera ali i kako mu je prometna nesreća 2011. godine potpuno promijenila životnu filozofiju

Komentari 2

DU
Deleted user
13:41 08.05.2022.

Tomić i Drmić idu u paketu na jesen u Dinamo

VL
DU
Deleted user
12:03 08.05.2022.

Dobra pitanja. Dobri odgovori. Gabriću ,sve najbolje.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.