Futsal Dinamo
Facebook
19.02.2015.
u 13:33

Nastavlja se akcija učlanjivanja u Klub te vas Dinamo poziva da svratite do Ilice 37 gdje se možete učlaniti ili kupiti neki od suvenira Kluba

Futsal Dinamo je na parketu Sutinskih vrela u prijateljskom susretu ugostio najbolju slovensku momčad Dobovec te uz dobru i zanimljivu igru s obje strane upisao poraz 3-5.

Otvaranje utakmice pripalo je Dinamo te je Šokota već u trećoj minuti kroz noge gostujućeg vratara zabio za radost 300-tinjak gledatelja na tribinama. Nakon toga igrači Dinama imali su nekoliko dobrih prilika za povećanje vodstva koje nisu uspjeli realizirati, a gosti iz Slovenije su sve više i ozbiljnije prijetili vratima vrlo dobrog Škorića.

Ipak do poluvremena mreže su mirovale te se u nastavak ulazi s minimalnom prednosti Futsal Dinama. Gosti iz Dobovca bili su sve opasniji po vratara Dinama te u 29. minuti Repinc iz neposredne blizine pogađa za 1-1. Gol gostiju kao da je još više potresao domaćina te u sljedeće 4 minute zabijaju redom Kugler, Mordej i Vorsk za visokih 1-4 na semaforu.

Nakon brzih golova gostiju probudila se i tribina te su momci u plavom krenuli po smanjenje rezultata. Nakon minute odmora domaćeg trenera Čuljka, novi igrač u dresu Futsal Dinama Nikola Perković smanjuje vodstvo gostiju na 2-4. U tom razdoblju domaćin je izgledao dobro na terenu, ali pokušaji Perkovića, Capara, Đulvata i Grgića ne pronalaze put do mreže gostiju. No, zato gosti u 36. minuti iz protunapada povisuju svoju prednost na 2-5 pogotkom Marota. Do kraja utakmice tek je Pezelj pogotkom pola minute prije kraja utakmice smanji prednost gostiju na 3-5. Bila je ovo dobra provjera pred uzvrat 1/8 finala hrvatskog kupa u kojoj Futsal Dinamo gostuje kod Nacionala.

Nastavlja se akcija učlanjivanja u Klub te vas Dinamo poziva da svratite do Ilice 37 gdje se možete učlaniti ili kupiti neki od suvenira Kluba. Isto tako vrijedi napomenuti da je Klub na službenim stranicama predstavio prvi ljetni kamp Futsal Dinama za mlađe uzraste. Više informacija o kampu možete dobiti na skola@futsal-dinamo.hr