Futsal Dinamo podmirio dug, suspenzija je ukinuta!
MNK Dinamo tako će bez problema moći započeti natjecanje u 2. HMNL Sjever te nastaviti ovo lijepu sportsku priču
Komentari 25
Vecernji, pa vi zbilja brisete vama nepodobne komentare.....Samo je jedan DINAMO ZAGREB!!!!!!!!!!!
A gdje je račun da je spomenuti iznos uplaćen? Hvale se da je sve transparentno, želimo vidjeti tko je uplatio iznos, otkuda novac dolazi.
Samo je pitanje vremena kad ce dezurni dusebriznci, borci za pravni poredak u sportu, borci za prave i poslusne navijace koji navijaju kako im se kaze, borci za ukidanje neistomisljenika itd pronaci nesto poput "igraju u neispravnoj opremi", "presli su cestu na crveno" ili "imaju istu nijansu plave ko dinamo i treba ih tuzit za copyright"... :D
Samo je jedan Dinamo.
Ajmo decki ulaznice po kunu a dubioze vi podmirite pa bar vi imate lovu!!!
svaka cast deckima kaj su uspjeli nekaj pokrenut ovdje se radi o strahu ljudi iz Dinama,posto je bilo brdo ljudi na utakmici e,to boli najvise
Ajmo mamicevci placite samo placite sve se zna ko je glavni u zns i otkud suspenzija ali nema veze jos jsci izaci iz ovoga a mamicevci samo neka placu vidim sad ih sve zanima otkud se placa kako ne brinite mamicevci bit ce transparentnije nego u gnku gdje dan danas nemamo nikakvo rjsenje financijsko od kad je udruga postala placite mamicevci placite
Ne razmijem zbog čega vas smeta ovaj futsal Dinamo? Nitko nije rekao da je to zamjena za pravi Dinamo a to što je na tribinama napokon bilo puno navijača što se navijalo i sve bilo lijepo je pozitivna priča. Tamo je bilo djece i starijih, bio je to pravi sportski spektakl a vama to smeta. sram vas bilo. i naravno to se odnosi samo na čitatelje večernjeg koji su poznati da su na plaći Z.M. posebno ovaj Jack Russell
Kako su se pljuvači pozurili, a nemaju pojma o cemu se radi. Taj dug je stari dug iz 2012. i 2013. godine koji nije mogao biti naplacen proslu sezonu jer se klub nije natjecao. Kada su ga BBB preuzeli dosao je na naplatu i odmah je placen i suspenzija je skinuta. Vama za ilustraciju, kompletna 2. HMNL Istok je pod suspenzijom kao i jos nekoliko klubova prve i druge lige, a o tome ni slova. Bez brige budite, ovaj klub ce za ovu sezonu premasiti prihode 2 do 3 puta u odnosu na rashode ako ne racunamo sponzore uopce. A sa sponzorima i prihodima iz tog dijela klub ce imati slicna sredstva kao i najjaci klubovi u Hrvatskoj. A za ove sto traze uplatnice i dokaze da je uplata objavljena, naravno. Uclanite se, clanarina je 50 kuna pa cete dobiti sve na uvid. Najbolje da se nekakvim Jack Russelima dokazuju uplate hahaha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa šta je to tek je odigrao jednu utakmicu a vec je dužan.E decki moji neide to tako kako ste si zamislili ovo vam je tek pocetak problema.Lako je napucavati loptu ali ovo je previše za vas!!!