Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Dugogodišnji reprezentativac
Povratak na članak

Futsal Dinamo dobio veliko i respektabilno pojačanje!

Capar je počeo karijeru u zagrebačkom Promet Orkanu, a afirmirao se u Nacionalu. Prošle godine s Alumnusom je postao prvak države, a čak je pet puta osvajao Kutiju šibica.

Komentari 7

DI
dinamojavolim1
12:35 20.01.2015.

bitno da nigdje nema clanak kak se dario simic sastaje sa brbicem bitange inace nemam nista protiv futsal kluba dinamo,zelim im puno srece

VL
MA
manjabegic
12:07 20.01.2015.

veliko zanimanje i novinara za futsal preko noci. napomena i prije se igrao i nikaf nije bilo slova u novinama...

VL
TO
tovaravot
11:39 20.01.2015.

i oko ovog gluba je umjetna atmosfera ko i oko medvescaka.. i to ce otic uskoro..

VL
Avatar Bekrija
Bekrija
17:46 20.01.2015.

Najgledaniji klub u Zagrebu, a druga liga. Šampioni!!

VL
TO
Toma2
11:05 20.01.2015.

Bravo Matija, za nas možeš zabijat i u prvim minutama, ne trebaš čekati zvuk sirene :)

VL
AP
apokaliptika
12:32 20.01.2015.

Naš klub nezadrživo raste. Divim se pak onima koji klubove koji pune dvorane i imaju tisuće članova i pretplatnika smatraju umjetnima. Za razliku od naših umjetnih klubova, neki pravi klubovi mogu sanjati četveroznamenkaste brojeve publike na svojim utakmicama.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.