FOTO Uznemirujuće: Ronaldo loptom pogodio zaštitarku, ona se srušila od udarca

15. rujna 2021. u 11:05 7 komentara 8673 prikaza
Pogledajte galeriju 1/6

Manchester United poskliznuo se na gostovanju u Bernu gdje je švicarski prvak Young Boys slavio 2-1 iako su gosti vodili golom 1-0 Cristiana Ronalda u 13. minuti.

Problemi za goste počeli su se nakupljati od 35. minute kada je pocrvenio Wan Bissaka. Pogotovo u drugom poluvremenu švicarska momčad je vladala terenom. Diktirala je tempo, pritiskala suparnika i stvarala šanse, a na kraju i preokrenula rezultat. Strijelci su bili Ngamaleu u 66. i američki nogometaš Siebatcheu u 95. minuti nakon pogreške Lingarda.

No, ono što će mnogi sigurno zapamtiti jest scena u kojoj Cristiano Ronaldo dolazi provjeriti kako je zaštitarka koju je na zagrijavanju slučajno pogodio loptom. Udarac je bio toliko jak da je ostala ležati na tlu, a u pomoć su priskočili kolege novinari, zaštitari, svi koji su se našli u blizini.

Champions League - Group F - BSC Young Boys v Manchester United | Autor : ARND WIEGMANN/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL Foto: ARND WIEGMANN/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL Problemi za goste su se počeli nakupljati od 35. minute kada je pocrvenio Wan Bissaka. Pogotovo u drugom poluvremenu švicarska momčad je vladala terenom. Diktirala je tempo, pritiskala suparnika i stvarala šanse, a na kraju i preokrenula rezultat. Strijelci su bili Ngamaleu u 66. i američki nogometaš Siebatcheu u 95. minuti nakon pogreške Lingarda.

Mnogi komentiraju osmijeh koji je Ronaldo imao na licu dok je bio iznad unesrećene gospođe pa pretpostavljaju da je ipak na kraju sve u redu s njom.

Champions League - Group F - BSC Young Boys v Manchester United | Autor : ARND WIEGMANN/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL Foto: ARND WIEGMANN/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL No, ono što će mnogi sigurno zapamtiti jest scena u kojoj Cristiano Ronaldo dolazi provjeriti kako je zaštitarka koju je na zagrijavanju slučajno pogodio loptom. Udarac je bio toliko jak da je ostala ležati na tlu, a u pomoć su priskočili kolege novinari, zaštitari, svi koji su se našli u blizini.