Naslovnica Sport Na rubu

FOTO Opet se razodjenula u čast Modrih: Čuvena glumica spustila grudnjak!

Lazio je kao domaćin u Rimu nanio prvi ovosezonski poraz prvaku Juventusu svladavši ga sa 3:1
08. prosinca 2019. u 19:46 4 komentara 29746 prikaza
Anna Falchi

Anna Falchi, čuvena talijansko-finska glumica i manekenka, ponovo se u subotu razgolitila na Instagramu ispred gotovo 370 tisuća obožavatelja u čast voljenoga kluba Lazija. Grudi je prekrila samo šalom, pa u statusu pojasnila da se od njega nikada ne odvaja.

Diletta Leotta Prelijepa diletta VIDEO Preslatka voditeljica sjela pred kameru bez grudnjaka, obožavatelji se raspametili

Već navečer je uživo prisustvovala velikom talijanskom derbiju, pa stadion Olimpico napustila uz širok osmijeh jer je svjedočila velikoj pobjedi momčadi u nebesko modrim dresovima.

Lazio je, naime, kao domaćin u Rimu nanio prvi ovosezonski poraz prvaku Juventusu svladavši ga sa 3:1 (1:1).

Gosti iz Torina poveli su golom Cristiana Ronalda (25.) nakon odlične asistencije Betancourta, no Lazio je uspio poravnati preko Luiza Felipea (45.+1) neposredno uoči odlaska na odmor.

U nastavku je Juventus prvo ostao s igračem manje jer je zbog grubog prekršaja u 70. minuti isključen Cuadrado, a Lazio je brojčanu prednost iskoristio kada je Milinković-Savić (74) nakon sjajnog proigravanja Luisa Alberta pogodio za 2:1.

Imao je domaći sastav vrlo brzo veliku priliku i za 3:1, no Immobileov udarac s bijele točke u 79. minuti obranio je Szczesny. Ipak, Lazio je u posljednjoj, petoj minuti sudačke nadoknade, iz protunapada stigao do trećeg gola kojega je postigao Caicedo.