Formulu 1 ipak ćemo gledati ove sezone na lokalnim TV-postajama
- Ne mogu potvrditi ni da su propali ni da su uspješno realizirani pregovori - tajnovit je Željko Vela s Arena Sporta.
Komentari 13
Opet će naivni Hrvati platiti velike novce za šarenu lažu. Da mi je samo znati koliko Ecclestone plaća ovakvim novinarima da pišu ove promidžbene letke.
subota na HRT-u bez kvalifikacija formule 1- neprocjenjivo....već sad se veselim i nedjelji...
F1 na lokalnim! Bravo g.Štetner sve je to divno i krasno naravno, No nezaboravi, generalno nema atmosfere bez trojca Blažićka, Novaka i Jergovića.\"\"\" Za sve su krivi lopovi i lažovi sa HTV-a Koliko dobiju novaca samo od pretplate, računajte. A A vidi dole ova dva jadna pokemona ali su ushićeni, hehe idioti.
mi možda i jesmo idioti, ali smo sretni idioti, jer gotovo je konačno s maltretiranjem haha. a najviše mi je žao Jergovićevih komentara haha, samo sam čekao prošlih godina da će bacit desanku u studiju kad je pričao o novim krilicima na spojlerima ili kad je komentirao jedino pretjecanje u utrci. Kako napeto, kakvo ushićenje hahaha
prislio sam se, pa gledam VN Australije na Sky-u i moram reći da nešto dosadnije nisam u životu gledao. Zanimljivije je gledat dokumentarni film o gusjenicama...Vettel,pa svakih 10-20 sek jedan, niti jednog pretjecanja niti izletanja. jednom riječju- tko uspije to pogledat u komadu, dakle cijelu utrku bez da i jednom prebaci program skidam mu kapu do poda, to može samo čovjek čelične volje i živaca...
i nemorate minuse lupat samo, dajte mi samo jedan kontra argument, jer možda ja to gledam krivim očima..
Wettel rastura. Mercedesi otpali, hehe. Dobar je i BBC, ali bez ovih komentatora. Argose samo ti i dalje gledaj te gusjenice. Nitko ti ne brani.
Da ovaj šugavi prokleti HRT nije pokupovo toliko odvratnih sapunica i da smanji broj \"zaposlenih\" mozda bi i mogli prenosit. I onda se jos cude zasto ne placamo pretplatu. E pa ni necu je platit kad na toj šugi od \"drzavne televizije\" koja ko nimfoman od pocetka uzima tih maximalnih 1.5% od tzv. prsjecne HR plaće. MRŠ HRT
a kako RTV Slovenija ima para za prijenos? nadam se da ce ova realizacija lokalnih TV.ova uspijet.
a kako da ja gledam lokalne televizije kad nemam ni jednu, morat cu uzeti neki max tv ili nešto....ma ljudi ovo je skandal i pozivam vas sve da mailovima zatrpamo hrt jel su stvarno stoke. plaćamo toliku lovo stoki da bi nam mogli ukinit vjerovatno jedino što gledamo... bitno je da financiramo njihove troškove i putovanja... gamad
to je oko 350 000 000 kuna godišnje, ovih 350 000 samo, a gdje je ostalo što beru od reklama i od države i od ovih ostalih... uostalom ja plaćam pretplatu a ne gledam njihove glupe autorske emisije, političke magazine, razne nakarade od sapunica, smeća! pa ih nitko ne ukida. ma stvarno je ova država otišla u k.... a sve ostalo skupa s njom.
Mozete odahnuti. Ugovor je podpisan. Sutra u 04 ujutro mozete trening na jednom od sljedecih lokalnih tv postaja: NET, VOX Zadar, TV Jadran Split, RITV, TV Istra i Osjecka TV.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Proslu sezonu je pratilo 350000 gledatelja. Predplatnika ima oko 1 200 000. FIA trazi za prava 500 000 eurica. Koliko Hrvati ostavljaju mjesecno para HRT-u? PUNO PREVISE za cvilece zvijezde, kuharice i mexicke sapunice. Crko da bog da Bruno Kovacevicu.